Prodej zdravotních doplňků

Aby byla naše péče opravdu komplexní, máme v nabídce i zdravotní doplňky, které si u nás můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu. Platit můžete v hotovosti i platební kartou.

Přehled cen a účinků jednotlivých preparátů

Pro preparáty a vitamíny ve formě infuze si můžete u nás dohodnout rovnou i aplikaci (např. infuzí). Termín si můžete domluvit na recepci přímo při vyzvednutí zakoupeného zdravotního doplňku.

ACUTIL

Forma a balení: 30 kapslí
Cena: 195 Kč

 • Doplněk stravy Acutil podporuje činnost mozku a přitom pomáhá jeho přirozené funkci a výkonu. Zajišťuje nejen podporu paměti a koncentrace, ale pozitivní efekt přináší zejména z dlouhodobého hlediska.

LIBRETTO

Forma a balení: 30 kapslí
Cena: 200 Kč

 • Libretto obsahuje rybí olej, zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA, v kombinaci s hořčíkem, kyselinou listovou a vitaminem E.
 • DHA a EPA (kyseliny eikosapentaenová a dokosahexaenová) jsou esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. Jejich hlavním zdrojem jsou ryby. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku (příznivého účinku je dosaženo při přívodu 250 mg DHA denně).
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, příznivě ovlivňuje elektrolytickou rovnováhu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Spolu s kyselinou listovou přispívá k normální psychické činnosti.
 • Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem vychytáváním volných radikálů.

BIOFOSFINA

Forma a balení: sáčky 20x5 g
Cena: 670 Kč

 • Doplněk stravy s obsahem fosforu, kreatinu, hořčíku a draslíku. Pomocník v boji s psychickou a fyzickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus.

VITAMÍN C

Forma a balení: Infuze
Cena: 490 Kč

 • Nové poznatky ukazují, že vitamin C hraje roli v prevenci řady onemocnění a má také významný terapeutický potenciál.
 • Vitamín C působí proti oxidačnímu stresu, který se podílí na vzniku řady onemocnění charakterizovaných chronickým zánětem (např. revmatoidní artritida, alergické choroby, kardiovaskulární a urogenitální onemocnění, psychické poruchy, chronická infekční onemocnění a nádorové choroby). 

CITICOLIN

Forma a balení: ampule 500 mg/4 ml, 5 ks 
Cena: 915,-/183,- 
 • Citikolin (cytidin-5‘-diphosphocholin, CDP-cholin) je tělu vlastní (biogenní) látka, která se vyznačuje neuroprotektivním účinkem – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlepšení kognitivních funkcí. 

URO C-KONTROL

Forma a balení: proužky, 100 ks
Cena: 10,-/ks nebo 365,-/bal. 
 • Uro C-kontrol slouží k orientačnímu stanovení hladiny Vitamínu C v moči. 

EPARITION NEW

Forma a balení: sáčky, 20 x 1,2 g
Cena: 610,-
 • Doplněk stravy s obsahem glutathionu a vitaminu E. Antioxidant a pomocník v boji s oxidativním stresem a volnými radikály.

LENI COMPLEX - GEL

Forma a balení: gel, 75 g
Cena: 310,- 
 • Zdravotnický prostředek, který díky svému složení s obsahem Pycnogenolu aktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu, přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu a kloubů. Zajišťuje řízené uvolňování aktivních látek, které obsahuje. 

LENI COMPLEX - NÁPLAST 

Forma a balení: náplast, 5 ks
Cena: 360,- 

LIPO-C-ASKOR 60

Forma a balení: měkké tobolky, 60 x 1132 mg 
Cena: 550,- 
 • LIPO-C-ASKOR obsahuje výtažek ze šípků a bioflavonoidy z citrusů. Díky použité lipozomální technologii představuje nejúčinnější, vstřebávání vitamínu C, který se postupně z lipozomu v organismu uvolňuje a distribuuje do cílových tkání např. imunitního, pohybového a nervového systému. Přípravek LIPO-C-ASKOR je vhodný užívat při stavech provázených zvýšenou potřebou vitamínu C. LIPO-C-ASKOR obsahuje výlučně složky z geneticky neupravených surovin a přírodní barvivo získané z výtažku z rajčat (lykopen). Je bez konzervantů. Obsahuje složku vyrobenou ze sóji.

PREVAPIS JUNIOR

Forma a balení: orální sprej, 15 ml
Cena: 206,-
 • Ústní sprej s obsahem extraktu z řepíku, šťávy z aceroly a esenciálním olejem z citronové kůry. Jedná se o propolis upravený patentovanou biotechnologií, která eliminuje alergenní frakci propolisu včetně pylů, snižuje obsah vosků (mastných kyselin a triglyceridů), což vede k uvolnění aktivních účinných látek a jejich lepší dostupnosti v organismu. Výrobek je vhodný pro úlevu krku a proti bolestem v krku.

PROBACIN, ATB.

Forma a balení: lahvičky, 8 x 10 ml
Cena: 250,- 
 • Působí na trávení. Probacin obsahuje spory probiotického kmene Bacillus clausii. Bacillus clausii mohou užívat děti i dospělí.

TATIONIL 

Forma a balení: prášek a rozpouštědlo pro přípravu inj. roztoku, 10x 600 mg a 10x 4 ml
Cena: 2190,- 
 • Antioxidační hepatoprotektivní preparát. 

GUNA ANTI AGE STRESS

Forma a balení: pelety 
Cena: 796,- 
 • Protistresová terapie.

GUNA AWARENESS 

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml
Cena: 460,- 
 • Preparát upravující vitalitu a vývoj nervových buněk mozku.

GUNA COLOSTRO NONI 

Forma a balení: sáčky, 24 x 1,8 g
Cena: 810,- 
 • Guna Colostro Noni je zdrojem mnoha látek, které jsou důležité pro optimální fungování imunitního a trávicího systému.

GUNA FLAM 

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml 
Cena: 460,- 
 • Přípravek Guna-Flam je komplexně působící protizánětlivý přípravek, jehož složky ovlivňují různé fáze zánětlivého procesu a jeho symptomy (horečku a bolest). Jednotlivé komponenty se v přípravku nacházejí ve fyziologických koncentracích a přispívají různými mechanismy k dosažení výsledného účinku. Základ je doplněn řadou dalších látek s různým, především protizánětlivým, antiseptickým, antipyretickým a analgetickým a hojivým účinkem.

GUNA INTERLEUKIN 10

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml
Cena: 630,- 

GUNA INTERLEUKIN 6

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml
Cena: 630,-

GUNA MALE

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml 
Cena: 460,- 
 • Například pro léčbu u diagnóz předčasné ejakulace či mužské impotence.

GUNA MATRIX 

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml
Cena: 460,- 
 • Očista extracelulárního prostoru lékem GUNA-MATRIX doplněná vhodnou léčbou (ať už je jakákoliv) může mimořádně zefektivnit klasickou léčbu, omezit nežádoucí účinky a tím i snížit finanční prostředky pro léčbu jako takovou.

GUNA MELATONIN 

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml 
Cena: 630,- 
 • Má mnoho funkcí, zejména imunomodulační, hormonálně omlazující a tzv. cirkadiální rytmus, tedy moderující rytmus spánek-bdělost. 

GUNA SLEEP 

Forma a balení: lahvička s kapátkem, 30 ml 
Cena: 560,- 

 • Optimalizace spánkového režimu (při obtížném usínání, opakovaném nočním probouzení, před-časnému probouzení), zlepšuje kvalitu spánku, snižuje úzkost.

GUNA MD-KNEE

Forma a balení: ampule, 10 x 2 ml
Cena: 2160,- 
 • MD-KNEE pomáhá zlepšit pohyblivost kolenních kloubů, přispívá k uvolnění patologické svalové tenze svalů v oblasti kolene a zmírňuje bolest při pohybu kolen tím, že přispívá k zpomalení fyziologických degenerativních změn v oblasti kolenního kloubu.

GUNA MD-LUMBAR

Forma a balení: ampule, 10 x 2 ml 
Cena: 2160,- 
 • Přispívá ke zlepšení pohyblivosti v lumbosakrální oblasti páteře, k uvolnění patologické svalové tenze a posílení svalů v této oblasti.

GUNA MD-NECK 

Forma a balení: ampule, 10 x 2 ml 
Cena: 2160,- 
 • MD-NECK pomáhá zlepšit pohyblivost krční páteře zpomalením fyziologické degenerace obratlů a přidružených tkání. Vyvažuje poškození způsobené stárnutím, nesprávným držením těla, chronickými nemocemi nebo úrazem.

GUNA MD-SHOULDER 

Forma a balení: ampule, 10 x 2 ml 
Cena: 2160,- 
 • MD-Shoulder pomáhá zlepšit pohyblivost ramenního kloubu zpomalením fyziologické degenerace kloubů a přidružených tkání. Vyvažuje poškození způsobené stárnutím, nesprávným držením těla, chronickými nemocemi nebo úrazy.

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace