Prodej zdravotních doplňků

Aby byla naše péče opravdu komplexní, máme v nabídce i zdravotní doplňky, které si u nás můžete nakoupit za zvýhodněnou cenu. Platit můžete v hotovosti i platební kartou.

Přehled cen a účinků jednotlivých preparátů

Pro preparáty a vitamíny ve formě infuze si můžete u nás dohodnout rovnou i aplikaci (např. infuzí). Termín si můžete domluvit na recepci přímo při vyzvednutí zakoupeného zdravotního doplňku.

ACUTIL

Forma a balení: 30 kapslí
Cena: 195 Kč

 • Doplněk stravy Acutil podporuje činnost mozku a přitom pomáhá jeho přirozené funkci a výkonu. Zajišťuje nejen podporu paměti a koncentrace, ale pozitivní efekt přináší zejména z dlouhodobého hlediska.

LIBRETTO

Forma a balení: 30 kapslí
Cena: 200 Kč

 • Libretto obsahuje rybí olej, zdroj omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA, v kombinaci s hořčíkem, kyselinou listovou a vitaminem E.
 • DHA a EPA (kyseliny eikosapentaenová a dokosahexaenová) jsou esenciální mastné kyseliny, které si naše tělo neumí vyrobit samo a musí je přijímat v potravě. Jejich hlavním zdrojem jsou ryby. DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku (příznivého účinku je dosaženo při přívodu 250 mg DHA denně).
 • Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, příznivě ovlivňuje elektrolytickou rovnováhu a pomáhá snížit míru únavy a vyčerpání. Spolu s kyselinou listovou přispívá k normální psychické činnosti.
 • Vitamin E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem vychytáváním volných radikálů.

BIOFOSFINA

Forma a balení: sáčky 20x5 g
Cena: 670 Kč

 • Doplněk stravy s obsahem fosforu, kreatinu, hořčíku a draslíku. Pomocník v boji s psychickou a fyzickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus. 

URO C-KONTROL

Forma a balení: proužky, 100 ks
Cena: 10,-/ks nebo 365,-/bal. 
 • Uro C-kontrol slouží k orientačnímu stanovení hladiny Vitamínu C v moči. 

EPARITION NEW

Forma a balení: sáčky, 20 x 1,2 g
Cena: 610,-
 • Doplněk stravy s obsahem glutathionu a vitaminu E. Antioxidant a pomocník v boji s oxidativním stresem a volnými radikály.

LENI COMPLEX - GEL

Forma a balení: gel, 75 g
Cena: 310,- 
 • Zdravotnický prostředek, který díky svému složení s obsahem Pycnogenolu aktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu, přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu a kloubů. Zajišťuje řízené uvolňování aktivních látek, které obsahuje. 

LENI COMPLEX - NÁPLAST 

Forma a balení: náplast, 5 ks
Cena: 360,- 

LIPO-C-ASKOR 60

Forma a balení: měkké tobolky, 60 x 1132 mg 
Cena: 550,- 
 • LIPO-C-ASKOR obsahuje výtažek ze šípků a bioflavonoidy z citrusů. Díky použité lipozomální technologii představuje nejúčinnější, vstřebávání vitamínu C, který se postupně z lipozomu v organismu uvolňuje a distribuuje do cílových tkání např. imunitního, pohybového a nervového systému. Přípravek LIPO-C-ASKOR je vhodný užívat při stavech provázených zvýšenou potřebou vitamínu C. LIPO-C-ASKOR obsahuje výlučně složky z geneticky neupravených surovin a přírodní barvivo získané z výtažku z rajčat (lykopen). Je bez konzervantů. Obsahuje složku vyrobenou ze sóji.

PREVAPIS JUNIOR

Forma a balení: orální sprej, 15 ml
Cena: 206,-
 • Ústní sprej s obsahem extraktu z řepíku, šťávy z aceroly a esenciálním olejem z citronové kůry. Jedná se o propolis upravený patentovanou biotechnologií, která eliminuje alergenní frakci propolisu včetně pylů, snižuje obsah vosků (mastných kyselin a triglyceridů), což vede k uvolnění aktivních účinných látek a jejich lepší dostupnosti v organismu. Výrobek je vhodný pro úlevu krku a proti bolestem v krku.

PROBACIN, ATB.

Forma a balení: lahvičky, 8 x 10 ml
Cena: 250,- 
 • Působí na trávení. Probacin obsahuje spory probiotického kmene Bacillus clausii. Bacillus clausii mohou užívat děti i dospělí.

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace