Řeším osamělost, nudu

Nemohli jste se dočkat důchodu, ale nějak teď nenaplňuje Vaše očekávání? Kontakt s bývalými kolegy z práce postupně utichl a Vy zjišťujete, že se vlastně nudíte sami doma, i když energie máte na rozdávání.                                

Možná je na čase se seznámit s novými lidmi, začít se pravidelně setkávat s vrstevníky? U nás v AGE Centru v Olomouci Na Šibeníku nabízíme hned několik možností, jak můžete volný čas smysluplně naplnit.

  • Jednou týdně v odpoledních hodinách u nás probíhají volnočasové aktivity. Na své si přijdou milovníci umění (Ateliér NeVa), ručních prací (Popletené povídání) anebo ti, co chtějí trénovat paměť (Tréninky paměti).
  • Pokud pozorujete, že osamělost a nečinnost negativně ovlivňují Vaši paměť a další kognitivní funkce, je možná nutná systematická zdravotní péče, např. v našem denním psychiatrickém stacionáři. Jeho služby jsou hrazené ze zdravotního pojištění.
  • Pokud si myslíte, že můžete klienty stacionáře obohatit něčím, v čem jste Vy sami výjimeční, budeme jen rádi. Můžete AGE Centrum navštěvovat jako dobrovolník
Stacionář, šatna

Stacionář, šatna

Stacionář, skupinová terapie

Stacionář, skupinová terapie


Pokud máte o některou z aktivit zájem, zavolejte nám.


Dále by Vás mohlo zajímat

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace