Trápí mne potíže s pamětí

Máte to slovo na jazyku, ale ne a ne si vzpomenout. Vyjmenovaná slova odříkáte i o půlnoci, ale nevybavíte si, co jste měli k obědu? Obáváte se, co bude dál?

Pokud máte pocit, že se zrovna Vás týká zhoršení paměti, nepodceňujete jej. Není nic jednoduššího, než přijít do AGE Centra na test paměti. Testování zabere jen asi 1 hodinu a ihned se dozvíte, jak na tom Vaše paměť ve skutečnosti je. Stačí se telefonicky objednat.

  • Jste aktivní senior, který chce mít své zdraví pod kontrolou a chcete se otestovat preventivně? Objednejte se na test paměti.
  • Poslední dobou na sobě nebo někom blízkém pozorujete změny chování, drobné zapomínání, roztržitost, která dříve nebývala pravidlem? Objednejte se na geriatrii (pokud je Vám více než 65 let) nebo do ambulance Medicíny dlouhodobé péče, kde test paměti doplníme o inventuru zdravotního stavu.
  • Váš praktický lékař nebo jiný specialista má podezření na Alzheimerovu chorobu nebo jiný druh demence a doporučil Vám test paměti? Objednejte se na psychiatrii. Provedeme podrobnější testy a diagnostiku, a případně předepíšeme vhodnou medikaci, či doporučíme pravidelné navštěvování denního psychiatrického stacionáře.

Pokud po telefonu blíže popíšete své potíže, recepční Vám poradí, kterou z našich služeb využít, a nabídne Vám vhodný termín.

Geriatrie

Geriatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie


Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace