Trápí mne smutek, deprese

Máte dlouhodobě pocit, že se snad už ani neumíte radovat? Pozorujete na sobě přetrvávající pocity smutku a beznaděje? Cítíte se unaveni, máte problém se soustředěním, špatně spíte, chybí vám motivace k jakékoli činnosti?

Neléčená deprese sama od sebe nezmizí. Může končit vážnými zdravotními problémy nebo dokonce sebevraždou. U nás v AGE Centru Vám umíme nabídnout různé způsoby řešení Vaší situace podle její závažnosti. Stačí se telefonicky objednat.

  • Chybí Vám nezaujatý posluchač, který by Vám pomohl správně odhadnout problém a postup jeho řešení? Pak by pro Vás mohla být vhodná pravidelná psychoterapie.
  • Cítíte se psychicky špatně, ale svému stavu nerozumíte? Klinický psycholog zhodnotí váš stav psychodiagnostickými metodami a navrhne následnou léčbu.
  • Situaci prožíváte hodně silně, přidaly se i fyzické projevy - špatně spíte, máte problém se soustředit apod.? Požádejte recepci o termín do ambulance psychiatrie. Psychiatr Vaši situaci posoudí, a pokud bude potřeba, pro akutní fázi předepíše léky (antidepresiva, léky na spaní …)

Jak to u nás v AGE Centru vypadá

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Psychoterapie

Psychoterapie


Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace