Užívám velké množství léků

Kulatý ... oválný ... bílý ... žlutý ... světle modrý, málem byste ze svých léků vyskládali na stole celou duhu. A přitom máte dojem, že od jisté doby už na Vás léky ani neúčinkují tak dobře. 

Je známo, že se léky mezi sebou mohou negativně ovlivňovat. Účinek se může jak zesilovat, tak oslabovat či úplně vyrušit. Přemíra léků zatěžuje organismus a může způsobovat závažné, až život ohrožující, nežádoucí účinky. Pokud užíváte 5 a více různých léků a zdravotních doplňků, stojí za to nechat jejich sestavu zkontrolovat odborníkem.

U nás v AGE Centru takovou službu, tzv. lékový audit, běžně provádíme. Náš lékař Vám zkontroluje interakce mezi léky a zdravotními doplňky, které pravidelně užíváte, případně navrhne úpravu.

Pokud byste o kontrolu skladby svých léků měli zájem, zavolejte a objednejte se. Pokud je Vám méně než 65 let, objednejte se do ambulance Medicíny dlouhodobé péče. Pokud jste starší 65 let, chtějte termín pro ambulanci Geriatrie.

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Geriatrie

GeriatrieDále by Vás mohlo zajímat

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace

Opatření

Žádáme své pacienty, aby při pobytu na našem centru i nadále používali roušku, při příchodu si vydezinfikovali ruce a chodili v doprovodu max. jedné osoby. Jsme centrum, které se specializuje na péči o seniory a chronicky nemocné. V případě, že aktuálně trpíte nějakým respiračním onemocněním, berte ohled na naše klienty a svoji návštěvu odložte. Děkujeme.