Doporučení praktického lékaře

Dostali jste od svého obvodního lékaře doporučení k nám, do AGE Centra? Nebo se o nás pochvalně zmínila kamarádka, která k nám dochází na odpolední aktivity a pomohli jsme jí s vyřízením ZTP a důchodu?

Pacientům u nás poskytujeme komplexní péči a v rámci ní spolupracujeme s řadou specialistů i s praktickými lékaři. Zejména obvodní lékaři Vám mohou doporučit naše centrum kvůli specializovaným službám, lékařským zprávám nebo posudkům.

  • Je Vám více než 65 let a bylo Vám doporučeno vyšetření na geriatrii? Jde o lékařské zaměření, které se specializuje na nemoci a syndromy související s vyšším věkem. Nejčastěji je cílem vyšetření a kontrol nastavit zdravotní péči o seniora tak, aby zůstal co nejdéle soběstačný a mohl setrvat ve svém domácím prostředí.
  • Má Váš lékař podezření na kognitivní deficit, postižení demencí, má starost o Vaše duševní zdraví? Možná Vám doporučil naše služby psychoterapie, klinické psychologie nebo psychiatrie nebo pobyt v našem denním psychiatrickém stacionáři
  • Doporučil Vám lékař náš lékový audit, protože berete léků více a s posledním lékem pociťujete bolesti hlavy, nevolnost nebo nezvyklou únavu? V rámci ambulance Medicíny dlouhodobé péče Vám náš lékař zkontroluje množství a složení Vašich léků a případně navrhne jejich úpravu. 

Zavolejte k nám, objednáme Vás do ambulance, kterou potřebujete.

Psychoterapie

PsychoterapieZde provádí terapie Mgr. Kateřina Turčániová

Psychoterapie

PsychoterapieZde provádí terapie Mgr. Iva SmutnáVíce o našich lékaříchProč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace