Ještě jste u nás v AGE Centru Na Šibeníku nebyli a zajímá Vás, jak to u nás vypadá?


Recepce a čekárna

Na recepci Vás přivítá naše usměvavá recepční nebo některá z kolegyň sestřiček. Podle objednací kartičky nebo kartičky pojišťovny zjistíme, ke kterému specialistovi jste objednaní. Pacienty objednáváme na konkrétní čas, aby se vyhnuli dlouhému čekání. Pokud přijdete dříve, v naší prostorné čekárně Vám nuda nehrozí. K dispozici máte aktuální tisk nebo magazíny typu Ol4you nebo Moravský senior. K dispozici je také bezbariérová toaleta.

Recepce

Recepce


Čekárna

Čekárna
Geriatrie, odběrová místnost

Pokud se chystáte k nám na vyšetření se svými rodiči či prarodiči, nebo je Vám více jak 60 let, nejspíš Vaše kroky povedou nejprve do ambulance geriatrie. Tady se Vám bude věnovat buď MUDr. Naděžda Pavlů nebo MUDr. Dagmar Malotová, MBA. Provedou potřebná vyšetření, doptají se na Vaše potíže a s velkou pravděpodobností Vás pošlou do vedlejší odběrové místnosti. Vyšetření krve a moči jsou významným ukazatelem zdravotního stavu pacienta. Odběrovou místnost a její pohodlná kožená křesla také využívají často pacienti, kteří jsou objednaní na infuzní terapii. Jsou tu pod neustálým dozorem odborného zdravotního personálu a čas během infuze mohou využít ke čtení nebo odpočinku u dobré kávy.

Geriatrie

Geriatrie


Odběrová místnost

Odběrová místnost
Psychiatrie

Naší nejprostornější ambulancí je ambulance psychiatrie. To proto, aby pacienta do ordinace mohl doprovázet např. pečující, v případě rodinných terapií celá rodina. Pro potřeby terapií je ambulance vybavená pohodlnou sedačkou a křesly. Snažíme se, aby místnost působila útulně a pacienti se v ní cítili příjemně.

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie


Psychiatrie

Psychiatrie
Psychoterapie

Příjemnou a bezpečnou atmosféru jsme se také snažili vytvořit ve dvou ambulancích, které slouží pro psychoterapie. Klienti tam tak mohou zanechat všechna svá trápení.

Psychoterapie

PsychoterapieZde provádí terapie Mgr. Iva Smutná

Psychoterapie

PsychoterapieZde provádí terapie Mgr. Kateřina Turčániová

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace