Dotazník spokojenosti / řešení stížností

Vážíme si toho, že jste využili služeb AGE Centra a budeme se těšit na vaši další návštěvu. Zpětná vazba pacientů je to, co pomáhá zlepšovat naši práci. Dejte nám vyplněním krátkého dotazníku vědět, jak jste byli s naší prací a s přístupem personálu spokojeni. Pochvaly rádi předáme konkrétním kolegům a kolegyním, nad nápady se zamyslíme a připomínky či stížnosti vyřídíme v 30ti denní zákonné lhůtě.

Za tým AGE Centra

Bc. Jakub Malota, MBA
ředitelVýslovně souhlasím se zpracováním mých osobních údajů a s případným kontaktováním mé osoby s cílem informovat mne o řešení mé připomínky, pochvaly či stížnosti. Údaje budou uloženy v evidenci společnosti CTCenter MaVe s. r.o. a nebudou poskytnuty třetím stranám. Váš souhlas může být kdykoliv písemně odvolán. Více informací na stránce Ochrana osobních údajů.

Údaje označené * jsou povinné.


Své nápady, připomínky, pochvaly nebo stížnosti můžete v pracovní době předat i osobně nebo je zapsat do „Knihy přání, pochval, připomínek a stížností“, která se nachází v čekárně. Kromě toho je můžete kdykoli zaslat emailem na info@agecentrum.cz nebo poštou na adresu AGE Centra k rukám ředitele.

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace