Rozhovory v mediích

Součástí našeho týmu jsou odborníci na slovo vzatí. Proto není divu, že je čas od času osloví média, aby své vědomosti a zkušenosti prezentovali lajcké veřejnosti. 


Stařecká demence nemusí být jen problém starců. Tak znělo motto nejnovějšího rozhovoru naší medicínské ředitelky pro pořad Apatyka v Českém rozhlase Olomouc. Populace stárne a s tím má stále více lidí problém s pamětí. Na otázky moderátorky Dity Vojnarové odpovídala MUDr. Dagmar Malotová, která je mimo jiné trenérkou paměti.


Záznam rozhovoru MUDr. Dagmar Malotové v pořadu Apatyka si můžete poslechnout ZDE


Nežádoucím účinkům jako jsou žaludeční vředy, poškození ledvin, krvetvorby nebo selhávání jater, tomu všemi může zabránit jediné vyšetření a to audit léků. Tuto službu nabízí AGE Centrum v rámci ambulance medicíny dlouhodobé péče. Odbornicí na lékové interakce je MUDr. Dagmar Malotová, MBA, která na individuálních případech jednotlivých pacientů spolupracuje s klinickými farmakology. Více se o tomto tématu rozpovídala pro Český rozhlas Olomouc v pořadu Apatyka v květnu 2019.

Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE.

MUDr. Malotová hostem v pořadu Apatyka

MUDr. Malotová hostem v pořadu Apatyka
Věděli jste, že lékaři dělí seniory na elitní, zdatné, samostatné, křehké nebo závislé? Jak poznáme křehkého nebo závislého seniora a proč jsou důležitá komplexní geriatrická vyšetření, to všechno se dozvíte v rozhovoru pro Český rozhlas Olomouc z května roku 2018. Hostem pořadu Apatyka byla naše medicínská ředitelka MUDr. Dagmar Malotová, MBA. 

Rozhovor s MUDr. Dagmar Malotovou o křehkých seniorech a o tom, jak se i ve stáří udržovat v kondici, si můžete poslechnout ze záznamu ZDE.

MUDr. Malotová hostem v pořadu Českého rozhlasu Olomouc

MUDr. Malotová hostem v pořadu Českého rozhlasu Olomouc

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace