Fyziologická regulační medicína

Snažíme se držet krok s moderními druhy léčby. Naši lékaři se pravidelně účastní kongresů a seminářů, aby měli přehled, co nového mohou pacientům nabídnout. Jedním z hojně využívaných odvětví je fyziologická regulační medicína. 

Fyziologická regulační medicína (FRM) je inovativní lékařské odvětví. Představuje moderní integraci klasické medicíny s přírodní medicínou. FRM je založena na nejnovějších poznatcích v oblasti molekulární biologie, kvantové fyziky a především psycho-neuro-endokrinno-imunologie.

Obnova původního stavu

FRM vychází z konceptu obnovy původního fyziologického stavu organismu podáváním látek obsahujících kromě přírodních léčiv (minerálních, rostlinných a živočišných) také biologické molekuly označované jako messenger molecules. Tyto biologické "komunikační" molekuly (neuropeptidy, hormony, interleukiny a růstové faktory) ve zdravém organismu kontrolují a regulují jeho fyziologické funkce.

Léčba formou tzv. nízkých dávek

Zvláště inovativní je terapeutické využití těchto komunikačních molekul ve velmi nízkých dávkách (označovaných jako physiological low doses), a jejich příprava podle specifické technologie nazvané SKA (Sequential Kinetic Activation – sekvenční kinetická aktivace).

Léčba bez vedlejších účinků

Sekvenční kinetická aktivace zvyšuje účinnost nízkých dávek komunikačních molekul při léčbě různých onemocnění tak, že se projevuje stejná účinnost těchto látek jako v klasickém dávkovacím režimu, podávání však má minimální nebo žádné doprovodné nežádoucí účinky.

Pokud máte o FRM zájem, objednejte se k nám na konzultaci.

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace