Nahlásit
chybu

Národní týden trénování paměti

Cílem Národního týdne trénování paměti je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Osvětovým akcím a přednáškám bývá věnován jeden týden v měsíci březnu.

Tuto akci pravidelně od roku 2005 pořádá Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging a každým rokem se koná více seminářů a přednášek než předchozí léta.

Trénovaná paměť zvyšuje sebevědomí

Trénování paměti je totiž efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí. AGE Centrum podporuje tuto činnost a ve svých řadách máme hned 3 certifikované trenérky paměti a pořádáme pravidelné lekce tréninků paměti. 

Národní týden paměti 2020

V tomto roce se bude Národní týden trénování paměti konat v termínu 16. - 22. 3. 2020. Kvůli nepříznivé situaci ohledně šíření koronaviru jsme se z preventivních důvodů rozhodli zrušit vypsané termíny ukázkových hodin tréninků paměti a přednášek. Až se situace vyjasní, vypíšeme termíny nové. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete vědět o podobných akcích mezi prvními, pošlete nám na sebe kontakt přes formulář. Budeme Vás informovat.

Dále by Vás mohlo zajímat:

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace