Národní týden trénování paměti

Cílem Národního týdne trénování paměti je přesvědčit nejen seniorskou populaci, že si ještě docela slušně pamatuje, když jí někdo poradí, jak na to. Osvětovým akcím a přednáškám bývá věnován jeden týden v měsíci březnu.

Tuto akci pravidelně od roku 2005 pořádá Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging a každým rokem se koná více seminářů a přednášek než předchozí léta.

Trénovaná paměť zvyšuje sebevědomí

Trénování paměti je totiž efektivní nástroj proti mentální deterioraci, a zároveň rychlá cesta ke zvýšení sebevědomí. AGE Centrum podporuje tuto činnost a ve svých řadách máme hned 3 certifikované trenérky paměti a pořádáme pravidelné lekce tréninků paměti. 

Národní týden paměti 2020

V tomto roce se bude Národní týden trénování paměti konat v termínu 16. - 22. 3. 2020. Kvůli nepříznivé situaci ohledně šíření koronaviru jsme se z preventivních důvodů rozhodli zrušit vypsané termíny ukázkových hodin tréninků paměti a přednášek. Až se situace vyjasní, vypíšeme termíny nové. Děkujeme za pochopení. Pokud chcete vědět o podobných akcích mezi prvními, pošlete nám na sebe kontakt přes formulář. Budeme Vás informovat.

Dále by Vás mohlo zajímat:

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace