Potřebuji pomoci s posudky pro lékaře, úřady

"Ach jo, zase po mně chtějí nějaké papíry a posudky. Já tomu vůbec nerozumím. Vždyť už jsem toho zařizoval tolik." Tohle všechno Vám nejspíš honí hlavou, když se snažíte vyřídit si příspěvek na péči nebo třeba invalidní důchod.

Bez peněz se v dnešní době neobejde nikdo, ani rodiče nebo osoba blízká, o kterou pečujete. Pomůžeme Vám vyřídit, co potřebujete.

  • Chcete se zorientovat v tom, na jaké dávky máte vůbec nárok? Nevíte, jaké doklady a podklady k tomu všemu potřebujete? Využijte služeb naší bezplatné sociální poradny.
  • Potřebujete pro osobu, o kterou pečujete, vyřídit příspěvek na péči nebo průkaz ZTP a k tomu po Vás chtějí posudek od lékaře specialisty? Záleží na typu potíží daného pacienta. Pokud jsou psychického rázu (kognitivní poruchu, Alzheimerova demence nebo jiná psychiatrická diagnóza), pak budete potřebovat lékařskou zprávu od psychiatra.
  • Potřebujete podklady pro žádost o invalidní důchod pro osobu, o kterou pečujete, ? I k tomu budete potřebovat posudek od lékaře specialisty. Pokud se léčí s potížemi psychického rázu (kognitivní porucha, Alzheimerova demence nebo jiná psychiatrická diagnóza), budete potřebovat posudek (lékařskou zprávu) od psychiatra.

Zavolejte a objednejte se, ať již do ambulance psychiatrie nebo geriatrie pro posudek nebo na konzultaci do sociální poradny.

Geriatrie

Geriatrie

Čekárna

Čekárna


Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace

Opatření

Žádáme své pacienty, aby při pobytu na našem centru i nadále používali roušku, při příchodu si vydezinfikovali ruce a chodili v doprovodu max. jedné osoby. Jsme centrum, které se specializuje na péči o seniory a chronicky nemocné. V případě, že aktuálně trpíte nějakým respiračním onemocněním, berte ohled na naše klienty a svoji návštěvu odložte. Děkujeme.