Řeším důchod, vyřizování na úřadech

"Ach jo, zase po mně chtějí nějaké papíry a posudky. Já tomu vůbec nerozumím. Vždyť už jsem toho zařizoval tolik." Tohle všechno se Vám nejspíš honí hlavou, když se snažíte vyřídit si příspěvek na péči nebo třeba invalidní důchod.

Bez peněz se v dnešní době neobejde nikdo. Rádi Vám pomůžeme vyřídit, co potřebujete.

  • Chcete se zorientovat v tom, na jaké dávky máte vůbec nárok? Nevíte, jaké doklady a podklady k tomu všemu potřebujete? Využijte služeb naší bezplatné sociální poradny.
  • Potřebujete vyřídit příspěvek na péči nebo průkaz ZTP a k tomu po Vás chtějí posudek od lékaře specialisty? Záleží na typu Vašich potíží. Pokud jsou psychického rázu (trpíte kognitivní poruchou, Alzheimerovou demencí nebo jinou psychiatrickou diagnózou), pak budete potřebovat lékařskou zprávu od psychiatra.
  • Potřebujete podklady pro žádost o invalidní důchod? I k tomu budete potřebovat posudek od lékaře specialisty. Pokud máte potíže psychického rázu (kognitivní porucha, Alzheimerova demence nebo jiná psychiatrická diagnóza), potřebujete posudek (lékařskou zprávu) od psychiatra.

Zavolejte a objednejte se, ať již do ambulance psychiatrie nebo geriatrie pro posudek nebo na konzultaci do sociální poradny.

Psychiatrie

Psychiatrie

Geriatrie

Geriatrie


Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace