Aktuálně procházím krizí

Rozvod, ztráta partnera nebo smrt blízkého člověka, nezaměstnanost, rodinná krize, dlouhodobá náročná péče o děti nebo o nemocné rodiče, to vše se může podepsat na Vašem duševním zdraví.

Možná je toho na Vás v poslední době mnoho, prostě už to úplně nezvládáte. Je zcela v pořádku vyhledat pomoc odborníka dříve, než se důsledky projeví na Vašem celkovém zdraví. V našem AGE centru pracují profesionálové (psychoterapeut, psycholog, psychiatr), kteří se Vám budou věnovat.

Můžete se telefonicky objednat, a to podle potíží:

  • Chybí Vám “pouze” nezaujatý posluchač, který by Vám pomohl správně odhadnout problém a postup jeho řešení? Pak by pro Vás mohla být vhodná psychoterapie.
  • Máte dojem, že někdy se Vám daří situaci zvládat, jindy natolik negativně zasahuje do Vašeho života, že víte, že musíte situaci začít řešit? Pak doporučujeme objednat se do ambulance klinické psychologie, kde zhodnotíme Váš stav psychodiagnostickými metodami a navrhneme následnou léčbu.
  • Cítíte, že situaci sami nezvládáte? Že už se začíná podepisovat nejen na Vaše duševním, ale také fyzickém zdraví? Požádejte o termín do ambulance psychiatrie. Psychiatr může v této fázi pomoci také léky (antidepresiva, léky na spaní …) a po odeznění akutních potíží se společně domluvíte na dalším postupu či změně ordinace.

Pokud nevíte, kterou cestou se vydat, popište své potíže do telefonu při objednání, recepční Vám poradí.

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Psychoterapie

Psychoterapie


Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace