Trápí mne potíže s pamětí

Zase Vám vypadlo nějaké to slovo a ne a ne si na něj vzpomenout. O neustálém zapomínání klíčů nebo strkání brýlí na ta nejnemožnější místa v bytě ani nemluvě. Kdy jde jen o roztržitost a kdy se jedná o zdravotní problém?

Máte pocit, že na sobě pozorujete zhoršení paměti a chcete to řešit? Není nic jednoduššího, než se objednat k nám do AGE Centra a buď nechat svou paměť otestovat nebo se nechat komplexně prohlédnout. Test paměti trvá jen asi hodinu a to, jak na tom Vaše paměť je, se dozvíte ihned.
  • Jste aktivní senior, který chce mít své zdraví pod kontrolou a chcete se otestovat preventivně? Objednejte se na test paměti.
  • Poslední dobou na sobě nebo někom blízkém pozorujete změny chování, drobné zapomínání, roztržitost, která dříve nebývala pravidlem? Objednejte se na geriatrii (pokud je Vám více než 65 let) nebo do ambulance Medicíny dlouhodobé péče, kde kromě testu paměti zkontrolujeme celkově Váš zdravotní stav.
  • Má Váš praktický lékař nebo jiný specialista podezření na Alzheimerovu chorobu nebo jiný druh demence a doporučil Vám test paměti? Objednejte se na psychiatrii. Provedeme podrobnější testy a diagnostiku, a případně předepíšeme vhodnou medikaci, či doporučíme pravidelné navštěvování denního psychiatrického stacionáře.

Pokud si nejste jisti, při objednávání popište v telefonu blíže své potíže, recepční Vám poradí, kterou z našich služeb využít, a nabídne Vám vhodný termín.

Geriatrie

Geriatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie

Medicína dlouhodobé péče/ Psychiatrie


Vaše paměť si zaslouží péči

U nás v AGE Centru poskytujeme komplexní péči. Kromě testu paměti nabízíme mnoho služeb. V rámci tzv. inventury Vašeho zdravotního stavu Vás prohlédne lékař v ambulanci Medicíny dlouhodobé péče, na místě provedeme potřebné odběry i audit Vašich léků a případně Vás objednáme na vyšetření u dalších specialistů. Podle výsledků všech vyšetření Vám nabídneme vhodnou medicínskou léčbu, úpravu Vašich léků, volnočasové aktivity (vhodné nejen pro trénování vaší paměti), i podpůrnou alternativní léčbu (Fyziologická regulační medicína).

Zavolejte si pro termín. 


Dále by Vás mohlo zajímat

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace