Potřebuji pomoci s únavou, depresí

Staráte se o blízkou osobu, která má potíže se samostatností nebo trpí psychickým onemocněním? Cítíte, že Vám dochází síly, jste unaveni tak, že se Vám dokonce těžko usíná, možná se o Vás dokonce pokouší deprese?

Aby mohl člověk denně pečovat o druhého, musí se stejně poctivě věnovat sám sobě. Někdy se to snáze řekne než udělá, zejména u lidí z tzv. "sendvičové generace". Někdy máte dojem, že fungujete už spíše jako "robot". Co všechno Vám může AGE Centrum nabídnout, abyste aktuální náročné životní období ustáli?

  • Přestáváte mít z péče o svého rodiče nebo blízkou osobu radost, trápí Vás těžké myšlenky, potřebujete se někde "vyventilovat"  a nechcete se opět svěřovat přátelům? Není ostuda, když po nějakou dobu využijete služeb naší psychoterapie. Objednejte se, pravidelná sezení Vám pomohou si utřídit myšlenky a pocity, než se nahromaděný stres podepíše i na Vašem fyzickém zdraví.
  • Trápí Vás dlouhodobá únava, i z hloupé rýmy se dostáváte dlouhé týdny, hůře spíte, zkrátka máte “nakopnutou” imunitu? Jako první pomoc Vám můžeme zvýšit Vaši imunitu pomocí infuzních terapií. Nicméně, pokud se Vaše zdraví kvůli náročné péči o blízkého dlouhodobě zhoršuje, objednejte se k nám do ambulance Medicíny dlouhodobé péče, která využívá poznatky celostní medicíny. Lékař se navíc bude věnovat Vašemu zdraví, ale dokáže poradit s praktickými věcmi v péči o blízkého (typicky kompenzační pomůcky aj.).
  • Potřebujete si udělat čas pro sebe, zajít na nákup, uklidit vlastní byt, jít na koncert dětí, vyřídit něco na úřadech ... a nevíte, kdo by po tu dobu pečoval o Vašeho blízkého? Pokud je osoba, o kterou pečujete, dostatečně soběstačná (dojde si na toaletu, sama se oblékne, zvládá chůzi např. s chodítkem apod.), můžete využít služeb našeho denního psychiatrického stacionáře. Během dopoledního nebo odpoledního programu se Vám o rodiče postaráme a Vy vyřídíte vše potřebné. Stacionář lze navštěvovat i pravidelně, pokud potřebujete zajistit péči během Vaší pracovní doby. 
Psychoterapie

PsychoterapieZde provádí terapie Mgr. Kateřina Turčániová

Stacionář, šatna

Stacionář, šatna


Dále by Vás mohlo zajímat

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Vstřícný personál, diskrétní prostředí.

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace