Nahlásit
chybu

Pracovní příležitosti

Pokud máte zájem pracovat u nás nebo s námi, kontaktujte nás


Aktuálně hledáme

Výpomoc pro denní psychiatrický stacionář


Kdo jsme

Jsme denní psychiatrický stacionář s psychoterapeutickým programem pro pacienty s poruchami paměti, specificky pacienty se syndromem demence, nebo diagnózou mírné kognitivní poruchy. O naše pacienty se snažíme pečovat celostně v rámci celého zařízení. V AGE Centru (ambulance s rozšířenou péčí) tedy kromě stacionáře najdete také ambulanci psychiatrie, geriatrie, medicíny dlouhodobé péče a klinické psychologie.

Požadujeme

Požadujeme empatický přístup při práci s pacienty s mnestickými poruchami, chuť učit se novým věcem a kreativně se zapojovat do tvorby programu denního stacionáře. Dále je pro nás důležitá spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita.

Nabízíme

Nabízíme získání zajímavých zkušeností v oboru psychologie ve zdravotnictví, seberealizaci s ohledem na možnost podílet se na chodu denního stacionáře. Práci v multidisciplinárním týmu se zkušenými kolegy a odpovídající finanční ohodnocení. Praxe v našem zdravotnickém zařízení je rovněž uznatelná v rámci 200hodinové praxe ke splnění kurzu Psycholog ve zdravotnictví.

Zájemci prosím posílejte své životopisy na email: info@agecentrum.cz

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace