Provoz AGE Centra v souvislosti s opatřeními vlády ČR

Senioři, Zdraví, koronavirus, Covid 19
15. 10. 2020

Opatření, která vláda ČR zavedla v rámci boje proti šíření onemocnění Covid-19, se dotkla částečně i provozu AGE Centra. A to konkrétně takto:

  • S platností od 14. října je možné navštěvovat program stacionáře v počtu 5 pacientů plus terapeut. Probíhá nadále dopolední i odpolední program. Mezi jednotlivými skupinami dochází k dezinfekci povrchů a důkladnému větrání v prostorách stacionáře. Na docházce se prosím dohodněte individuálně s paní Jitkou Juráňovou na čísle 725 314 996.
  • Provoz ambulancí dál běží bez omezení. Pacienty objednáváme na čas. Prosíme, abyste svůj čas respektovali a chodili maximálně 5 minut předem, aby nedocházelo ke kumulování osob v čekárně. Dále prosíme, abyste chodili na vyšetření v doprovodu maximálně 1 osoby. Děkujeme za pochopení.
  • V případě, že se bojíte nákazy onemocněním Covid-19, můžete využít konzultace s lékařem nebo psychologem přes videohovor nebo telefonát. Stačí si objednat svůj termín přes recepci na čísle 603 339 339. AGE Centrum také disponuje terénní psychiatrickou sestrou, která Vám může poskytnout intervenci přímo u Vás doma, kde se cítíte v bezpečí. 
  • Za zvýšených hygienických opatření nadále poskytujeme infuzní terapii. Zájemcům sestavíme program na podporu imunity na míru. Objednejte se prosím telefonicky. 
  • Aktuálně nerušíme ani pravidelné tréninky paměti. Pouze omezujeme počet účastníků, jak dovolují opatření vlády ČR, a to na 5 osob plus trenérka paměti. Lekce se konají každé úterý od 13:30 a od 15:00. Obsazenost kurzu si můžete ověřit v den konání kurzu zde na webových stránkách, případně se spojit telefonicky přímo s trenérkou paměti na čísle 774 700 274. 
 
Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám pevné zdraví a optimismus do následujících týdnů.

Vaše AGE Centrum

 

Pavlína Arely

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace