Potřebujete pomoci s registrací na očkování?

Senioři, Zdraví, Pacienti, Covid 19, očkování
9. 3. 2021

Nevíte si rady s registrací k očkování proti Covid-19 v systému Reservatic? Bohužel není v našich silách, abychom Vám s tím pomohli přímo my. Nevěšte ale hlavu. Existuje hned několik možností, na koho se můžete obrátit o pomoc. 

Co všechno vlastně k registraci potřebujete?

  • Kartičku pojišťovny
  • Číslo svého mobilního telefonu (případně mobil příbuzného/pečujícího)
  • Emailovou adresu (ideálně svou, případně stejně jako mobil)
  • Přístup k internetu, registrace k očkování ZDE , kde vybere zájemce jako očkovací místo AGE Centrum., Na Šibeníku 1, Olomouc a čeká na PIN 2 (sms)
  • POZOR!!! Je možné, že PIN2 přijde až za pár dní po první části registrace! Obdržíte ho ve chvíli, kdy má centrum volné termíny. 
  • po obdržení PIN 2 stačí ťuknout na tento odkaz https://reservatic.com/ockovani a vybrat si termín očkování. Jak jsme již psali, čekání na PIN 2 může zabrat nějaký čas, protože jeho odeslání je prováděno manuálně očkovacím místem v návaznosti na množství zásob vakcín.

Nejvíce informací pohromadě
Bližší informace o očkování a postupu při registraci najdete na webu: 
https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/
Na těchto stránkách se dozvíte vše, co potřebujete vědět, včetně informací k jednotlivým vakcínám, nežádoucím účinkům a podobně. 

Státní infolinka
Při potížích s registrací se můžete také obracet na linku 1221. Ta slouží pro dotazy veřejnosti související s pandemií onemocnění COVID-19. Můžete se tedy doptat i na jiné informace k onemocnění koronavirem, ne jen na očkování. V provozu je každý všední den od 8:00 do 19:00 hodin, o víkendech pak od 9:00 do 16:30 hodin. Dotazy veřejnosti zodpoví proškolení medici a medičky.

Informační linka města Olomouc
Na seniory, kteří si neví rady s registrací k očkování, myslí i jednotlivé obce. K dispozici je proto také speciální infolinka města Olomouce na čísle 800 606 800

Informační leták Ministerstva zdravotnictví ČR
Pavlína Arely

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace

Infuzní terapie

Nabízíme služby infuzní terapie. Krátké objednací lhůty v řádu dnů, někdy i hodin. Příjemné prostředí, zařízení výborně dostupné MHD i autem. Mimo podávání předepsaných infuzí pracujeme s širokou škálou doplňků "fyziologické regulační medicíny" (FRM), které zkonzultujete s našimi specialisty. Více informací ZDE