AGE Centrum přerušuje tréninky paměti

Senioři, Trénování paměti, Volný čas, Zdraví, Pořádáme, koronavirus, Covid 19
21. 10. 2020

Vzhledem k opatřením vlády ze dne 21. října 2020 přistoupilo AGE Centrum k přerušení tréninků paměti. Jakmile nám to situace dovolí, lekce znovu spustíme. Sledujte prosím naše webové stránky, případně naše stránky na Facebooku. Děkujeme za pochopení. 

Další podrobnosti ohledně provozu AGE Centra a jeho služeb se dočtete níže.

Opatření, která vláda ČR zavedla v rámci boje proti šíření onemocnění Covid-19, se dotkla částečně i provozu AGE Centra. A to konkrétně takto:

Denní psychiatrický stacionář s terapeutickým programem
S platností od 14. října je možné navštěvovat program stacionáře v počtu 5 pacientů plus terapeut. Probíhá nadále dopolední i odpolední program. Mezi jednotlivými skupinami dochází k dezinfekci povrchů a důkladnému větrání v prostorách stacionáře. Na docházce se prosím dohodněte individuálně s paní Jitkou Juráňovou na čísle 725 314 996.

Ambulance geriatrie, psychiatrie a medicíny dlouhodobé péče
Provoz ambulancí dál běží bez omezení. Pacienty objednáváme na čas. Prosíme, abyste svůj čas respektovali a chodili maximálně 5 minut předem, aby nedocházelo ke kumulování osob v čekárně. Dále prosíme, abyste chodili na vyšetření v doprovodu maximálně 1 osoby. Děkujeme za pochopení.

Psychoterapie i kontrolní vyšetření na dálku
V případě, že se bojíte nákazy onemocněním Covid-19, můžete využít konzultace s lékařem nebo psychologem přes videohovor nebo telefonát. Stačí si objednat svůj termín přes recepci na čísle 603 339 339. AGE Centrum také disponuje terénní psychiatrickou sestrou, která Vám může poskytnout intervenci přímo u Vás doma, kde se cítíte v bezpečí. 

Infuzní terapie a podpora imunity
Za zvýšených hygienických opatření nadále poskytujeme infuzní terapii. Zájemcům sestavíme program na podporu imunity na míru. Objednejte se prosím telefonicky. 

Děkujeme za pochopení. Přejeme Vám pevné zdraví a optimismus do následujících týdnů.

Vaše AGE Centrum

Pavlína Arely

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace