30.
červen
2020
15:00
-
30.
červen
2020
16:30
Trénink paměti

Naučte se s námi vyzrát na vrtochy paměti, naučte se mnemotechnické pomůcky. Např. jak si zapamatovat jména a tváře, jak chodit jednou pro vždy na nákup bez lístečku, jak nezapomenout podstatné věci při balení na dovolenou, jak uhodnout dle data den v týdnu a mnoho dalšího.

Lekce proběhne v úzkém kruhu 10 - 15 osob v prostorách stacionáře AGE Centra v úterý 30.6. od 15:00. Díky spolupráci se soc. odborem města Olomouce je cena kurzu za zvýhodněnou cenu.

Další důležité informace
CENA: 20,- / lekce
S SEBOU: přezůvky, brýle na čtení - pokud používáte, dobrou náladu :)

Další lekce budou probíhat dle zájmu a přiznivé situace ohledně koronaviru. Můžete s sebou přivést i kamarády a známé na ukázkovou hodinu. Informujte o tom prosím předem trenérku paměti na čísle 774 700 274.

Proč se léčit v AGE Centru?

Péče hrazena ze zdravotního pojištění (včetně stacionáře)

Výborná dostupnost městské hromadné
dopravy

Krátké objednací
lhůty
, diskrétní
prostředí

Široká škála lékařských odborností pod jednou střechou

Spolupracující organizace

Opatření

Žádáme své pacienty, aby při pobytu na našem centru i nadále používali roušku, při příchodu si vydezinfikovali ruce a chodili v doprovodu max. jedné osoby. Jsme centrum, které se specializuje na péči o seniory a chronicky nemocné. V případě, že aktuálně trpíte nějakým respiračním onemocněním, berte ohled na naše klienty a svoji návštěvu odložte. Děkujeme.