Soft skills workshop

Interpersonální dovednosti jsou dnes stejně důležitým předpokladem pro dobře odvedenou práci jako odborné znalosti. Nepodceňte jejich důležitost a naučte se vy i vaši zaměstnanci efektivněji komunikovat, lépe nakládat se stresem či účelněji organizovat pracovní čas.

O lektorce:

Workshopy povede Mgr. Kateřina Turčániová, absolventka oboru psychologie na Univerzitě Palackého a univerzitě Sogang v Jižní Koreji. Své odborné znalosti dále získala díky účasti na prestižním zahraničním vzdělávacím kurzu Youth Trainers' Academy pro trenéry soft skills.

Následující dovednosti Vám AGE Centrum pomůže zdokonalit prostřednictvím těchto workshopů:

  • Time management a co o něm ještě nevíte

Na tomto workshopu vám představíme populární i méně známé techniky efektivní organizace vašeho času. Dále zjistíte, jaké činnosti vás o čas naopak připravují, a jak s nimi naložit. Dobrý time management vám může ušetřit zbytečný stres a umožní vám najít lepší rovnováhu mezi pracovním a osobním životem.

  • Efektivní komunikace a řešení konfliktů

Pro fungující firmu je základním stavebním kamenem efektivní komunikace. Naučíme vás aktivně naslouchat, jak vhodně podat zpětnou vazbu nebo jak konstruktivně řešit i ty nejvypjatější situace. Pomůžeme vám stresující konflikty proměnit ve vítanou výměnu názorů, fungující jako katalyzátor změny k lepšímu.

  • Stress management

Odstranit veškeré stresové situace na pracovišti pravděpodobně není v našich silách. Můžeme vám ale pomoci stres lépe zvládnout a účinněji se mu bránit, a dokonce vám představíme rychlé relaxační techniky využitelné i na pracovišti. Také vám poradíme, jak se ze stresoru může stát výzva burcující k lepším výkonům.

  • Manažer je přizpůsobivý, aneb styly vedení v různých situacích

Neexistuje jeden správný manažerský styl funkční kdykoli a s kýmkoli. Rozličné situace často volají po rozmanitých přístupech, stejně jako různé typy lidí potřebují různé způsoby vedení. Pomůžeme vám najít vhodný styl vedení v návaznosti na situaci a naučíme vás tyto styly účelně využívat.

  • Motivace zaměstnanců

Zdá se vám, že jediné, co zaměstnance motivuje, je zvýšení platu? Přesvědčíme vás, že existují jiné, stejně účinné nebo lepší způsoby, jak zaměstnance motivovat k co nejlepší práci, do nichž nebude potřeba investovat nic víc než vlastní čas.

  • Self-coaching - využijte plně vlastní potenciál

Staňte se coachem sami sobě. Naučíte-li se lépe pracovat s vašimi silnými i slabými stránkami a stanovit si konkrétní cíle, budete schopni odvádět lepší práci, vybudovat si úspěšnější kariéru a v neposlední řadě žít naplněnějším životem. My vám ukážeme, jak na to.

  • Buďte kreativnější

Kreativita je dar zhůry a naučit se jí nedá? Jistě jsou lidé, kteří jsou od přírody kreativnější než jiní. Existuje ale nespočet způsobů, jak v sobě kreativního ducha může probudit kdokoli. Na tomto workshopu vás naučíme technikám, díky kterým bude hledání nových řešení ve vaší firmě hračkou.

  • Přesvědčovací schopnosti a taktiky vyjednávání pro obchodní zástupce

Na tomto workshopu se dozvíte, jak vyvolat atmosféru důvěry tak, aby vám druzí byli ochotni naslouchat. Dále si představíme jednoduché, leč účinné techniky přesvědčování, které využijete při  obchodních jednáních.

  • Nebojte se promluvit - zlepšete svou schopnost mluvit na veřejnosti

Ať už vaše práce vyžaduje mluvení před publikem nebo jen často prezentujete důležitá sdělení na firemních meetinzích, je pro vás schopnost poutavě sdělovat informace neocenitelným nástrojem. Rádi vám prozradíme, jaké techniky a triky využívají ti nejlepší rétoři, a naučíme vás, jak je používat.

Kontaktní formulář

Vaše jméno *
Váš telefon *
Váš e-mail *
Vaše zpráva *
* povinné údaje