Infuzní terapie

Předepsal Vám lékař infuzní terapii? Neváhejte a objednejte se na aplikace k nám do AGE Centra.

Veřejnosti nabízíme infúze vitaminu C, Citicolinu (pro zlepšení celkového zdrav. stavu a kognitivních funkcí) a TADu (velmi silný antioxidant). 

Citicolin

Citikolin (cytidin-5‘-diphosphocholin, CDP-cholin) je tělu vlastní (biogenní) látka, která se vyznačuje neuroprotektivním účinkem – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlep- šení kognitivních funkcí.

TAD

Antioxidační hepatoprotektivní preparát. Glutathion je hlavním nitrobuněčným antioxidantem, označuje se jako „master oxidant“, tedy látka rozhodující pro antioxidační ochranu buňky. 

Vitamín C

Nové poznatky ukazují, že vitamin C hraje roli nejen v prevenci řady onemocnění, ale že má i významný terapeutický potenciál, a to především díky své schopnosti působit proti oxidačnímu stresu, který se podílí na vzniku řady onemocnění charakterizovaných chronickým zánětem (revmatoidní artritida, alergické choroby, kardiovaskulární a urogenitální onemocnění, psychické poruchy, chronická infekční onemocnění a nádorové choroby)

GUNA MD-Knee

MD-KNEE pomáhá zlepšit pohyblivost kolenních kloubů, přispívá k uvolnění patologické svalové tenze svalů v oblasti kolene a zmírňuje bolest při pohybu kolen tím, že přispívá k zpomalení fyziologických degenerativních změn v oblasti kolenního kloubu. 

Informace o cenách jednotlivých preparátů naleznete ZDE