Fyziologická regulační medicína GUNA

Fyziologická regulační medicína (FRM) je inovativní lékařské odvětví představující moderní integraci klasické medicíny s přírodní medicínou, založené na nejnovějších poznatcích v oblasti molekulární biologie, kvantové fyziky a především psycho-neuro-endokrinno-imunologie.

FRM vychází z konceptu obnovy původního fyziologického stavu organismu podáváním látek obsahujících kromě přírodních léčiv (minerálních, rostlinných a živočišných) také a především biologické molekuly označované jako messenger molecules (komunikační molekuly: neuropeptidy, hormony, interleukiny a růstové faktory), které ve zdravém organismu kontrolují a regulují jeho fyziologické funkce. Zvláště inovativní je terapeutické využití těchto komunikačních molekul ve velmi nízkých dávkách (označovaných jako physiological low doses), a jejich příprava podle specifické technologie nazvané SKA (Sequential Kinetic Activation – sekvenční kinetická aktivace). Sekvenční kinetická aktivace zvyšuje účinnost nízkých dávek komunikačních molekul při léčbě různých onemocnění tak, že se projevuje stejná účinnost těchto látek jako v klasickém dávkovacím režimu, podávání je však prosto doprovodných nežádoucích účinků.

Ceník léků a vitamínových doplňků:

Biofosfina, sáčky 20x5g 596,-/balení 
Doplněk stravy s obsahem fosforu, kreatinu, hořčíku a draslíku. Pomocník v boji s psychickou a fyzickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus.   
epaRITION new, sáčky 20x1,2g 539,-/balení

Doplněk stravy s obsahem glutathionu a vitaminu E. Antioxidant. Pomocník v boji s oxidativním stresem a volnými radikály.

 
Rischiaril tablety 582,-/balení
Doplněk stravy na bázi cholinu, kyseliny alfa-lipoové, vitaminu C a E. Je vhodný v případě zvýšených nároků na organismus nebo sníženého příjmu těchto živin.  Pomocník v boji s psychickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus.    

LENI COMPLEX, 5 ks náplastí/ balení

LENI COMPLEX GEL, 75g      

319,-/balení

271,-/tuba 

Zdravotnický prostředek, který díky svému složení s obsahem Pycnogenolu a ktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu přináší úlevu při bolestech pohybového aparátu a kloubů. Zajišťuje řízené uvolňování aktivních látek, které obsahuje. 

 
PREVAPIS JUNIOR, sprej, 15 ml 184,-/balení 

Ústní sprej s obsahem extraktu z řepíku, šťávy z aceroly a esenciálním olejem z citronové kůry. Jedná se o propolis upravený patentovanou biotechnologií, která eliminuje alergenní frakci propolisu včetně pylů, snižuje obsah vosků (mastných kyselin a triglyceridů), což vede k uvolnění aktivních účinných látek a jejich lepší dostupnosti v organismu. Výrobek je vhodný pro úlevu krku a proti bolestem v krku. 

 

Injekční preparáty:

Citicolin, 500mg / 4ml

163,-/amp.,

814,-/balení (5 amp)  

Citikolin (cytidin-5‘-diphosphocholin, CDP-cholin) je tělu vlastní (biogenní) látka, která se vyznačuje neuroprotektivním účinkem – pozitivně působí na strukturu a funkci mozkových buněk a tím přispívá ke zlep- šení kognitivních funkcí.   
TATIONIL, 600mg/ 4ml 

200,-/amp.

1940,-/balení (10 amp.) 

Antioxidační hepatoprotektivní preparát.   
Guna MD-Knee 

200,-/amp.

1919,-/amp. (10 amp.)

MD-KNEE pomáhá zlepšit pohyblivost kolenních kloubů, přispívá k uvolnění patologické svalové tenze svalů v oblasti kolene a zmírňuje bolest při pohybu kolen tím, že přispívá k zpomalení fyziologických degenerativních změn v oblasti kolenního kloubu. 

 
Guna MD-Lumbar

200,-/amp.

1919,-/amp. (10 amp.)

Přispívá ke zlepšení pohyblivosti v lumbosakrální oblasti páteře, k uvolnění patologické svalové tenze a posílení svalů v této oblasti.

 
Guna MD-Neck

200,-/amp.

1919,-/amp. (10 amp.)

MD-NECK pomáhá zlepšit pohyblivost krční páteře zpomalením fyziologické degenerace obratlů a přidružených tkání. Vyvažuje poškození způsobené stárnutím, nesprávným držením těla, chronickými nemocemi nebo úrazem.  
Guna MD-Shoulder

200,-/amp.

1919,-/amp. (10 amp.)

MD-Shoulder pomáhá zlepšit pohyblivost ramenního kloubu zpomalením fyziologické degenerace kloubů a přidružených tkání. Vyvažuje poškození způsobené stárnutím, nesprávným držením těla, chronickými nemocemi nebo úrazy.  
 Vitamin C Injektopas 7,5g   450,-/amp. 
Nové poznatky ukazují, že vitamin C hraje roli nejen v prevenci řady onemocnění, ale že má i významný terapeutický potenciál, a to především díky své schopnosti působit proti oxidačnímu stresu, který se podílí na vzniku řady onemocnění charakterizovaných chronickým zánětem (revmatoidní artritida, alergické choroby, kardiovaskulární a urogenitální onemocnění, psychické poruchy, chronická infekční onemocnění a nádorové choroby)  
URO C-KONTROL, proužky, 100 ks

10,-/ks

365,-/balení

Uro C-kontrol slouží k orientačnímu stanovení hladiny Vitamínu C v moči.